İstanbul’da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde oy kullanma işlemi saat 08.00 itibarıyla başladı. Sanat ve spor dünyasından birçok ünlü isim de oy kullanmak için sandık başına geçti. Sanatçı Candan Erçetin, İstanbul’da Levent’te bulunan Lütfi Banat İlkokulu’nda 1245 numaralı sandıkta görevli oldu. Öte yandan komedyen Cem Yılmaz da 1244 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Yılmaz, oy kullanma işleminin ardından okuldan ayrılırken gazetecilerle şakalaştı. Yılmaz, “Her sene ‘Sandık başında kırdı geçirdi.’ diyorlar. Bir şey yaptığım yok.” dedi.
Related Posts
Karpuzun Aşırı Dozu: Aşırıya Kaçarsanız Böyle Olur
Karpuzun büyük miktarlarda içerdiği potasyum vücuda çok fazla zarar verebilir. Kronik böbrek hastalığı (KBH) olan üç hasta, çok miktarda karpuz yedikten sonra ciddi şekilde hastalandı. Durum o kadar ileri gitti ki tıbbi yardım almak zorunda kaldılar …
Samiri’nin Savunması
Samiri, İsrailoğulları’nın Mısır’dan çıkış sürecinde yaşayan önemli bir figürdür. Olaylar, Musa’nın Sina Dağı’na çıkmasıyla başlar. Musa’nın halkına Tanrı’nın emirlerini getirmek için dağa çıkmasından bir süre sonra ümmetini sabırsızlık ve endişe …
Anne ve iki çocuğu dolmuşun altında kalmaktan son anda kurtuldu
Ankara’nın Mamak ilçesine bağlı Akdere Mahallesi’nde yer alan Mehmet Ali Altın Caddesi üzerinde park edilen dolmuş, geriye doğru hareket etti. O sırada markette alışveriş yapan eşini 2 çocuğuyla birlikte dışarıda bekleyen Ebru Çardak, üzerlerine …